Uzturēšanās atļauja Latvijā

Uzsākot biznesu
Ko dod uzturēšanās atļauja Latvijā?
Vispārīgs priekšstats par programmu

Piemērota:

Tiem, kas grib saņemt uzticamu un ilgtermiņa uzturēšanās atļauju Eiropā sev un ģimenes locekļiem bez lielām investīcijām.

Tiesiskais statuss pēc programmas pabeigšanas:

Pabeidzot programmu, Jūs iegūsiet Latvijas termiņuzturēšanās atļauju uz 5 gadiem. Tas attiecas arī uz laulāto un nepilngadīgiem bērniem (jaunākiem par 18 gadiem).

Prasības programmai:

Latvijas kompānijas atvēršana (jāatzīmē, ka, dibinot kompāniju Latvijā, jūs varēsiet nodarboties ar jebkuru uzņēmējdarbību arī citās ES valstīs);

Jūsu kompānijas samaksātie nodokļi – ne mazāk kā 5700 EUR gadā. 

Programmas cena:

No 3 500 EUR

Programmas izpildes termiņš:

No 1 līdz 3 mēnešiem

Связаться с нами
Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju
Vārds*
Tālrunis*
E-pasts
Dzīvesvietas valsts
Nosūtīt pieprasījumu
Kāpēc Latvija ir visoptimālākā valsts uzturēšanās atļaujas saņemšanai ES?
81,2%
valsts iedzīvotāju zina krievu valodu.
38,5%
valsts iedzīvotāju mājās sarunājas krievu valodā.
Vairāk nevienā citā Eiropas Savienības valstī nedzīvo tik daudz krievu tautības cilvēku.

Uz ielas jautā kam gribi– gandrīz visi varēs atbildēt jums krievu valodā. Un principā Latvijā var mierīgi izdzīvot bez latviešu valodas, nejūtoties kā nomalē, īpaši privātā biznesa pārstāvji. 

Visīsākie dokumentu izskatīšanas termiņi uzturēšanās atļaujas saņemšanai (no 1 līdz 3 mēnešiem).

Ar savu teritoriālo un mentālo tuvumu šī ir valsts ar Eiropas izglītības, karjeras un sava biznesa attīstības iespējām, eiropeisku domāšanu un brīvu pārvietošanos pa visu Šengenas zonu.

Saskaņā ar statistiku pēdējos gados uz šejieni ar ģimenēm pārbrauc aizvien vairāk un vairāk cilvēku no Krievijas, Ukrainas un citām NVS valstīm un pārceļ uz šejieni biznesu ar visiem birojiem.

Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz pieprasīto obligātās uzturēšanās termiņu Latvijas teritorijā. Latvijā ir kvalitatīva un nedārga medicīna. 

Kā uzsākt:
01

Izanalizējot jūsu situāciju, mūsu juristi sagatavos jums optimālu risinājumu. 

Noslēpt
02

Pirms uzsāksim pārbaudi, mūsu juristi pārskatīs jūsu dokumentus, lai pārliecinātos, ka tie atbilst normatīvo aktu prasībām. 

Noslēpt
03

Jums vai jūsu pārstāvim ir jāatbrauc uz Latviju vismaz uz 2 darba dienām, lai veiktu procedūras, kas nepieciešamas kompānijas dibināšanai. Pastāv arī iespēja atvērt kompāniju attālināti uz pilnvaras pamata. 

Noslēpt
04

Mūsu juristi sagatavos nepieciešamo dokumentu paketi, kurus pretendents personīgi iesniegs Latvijas Republikas Vēstniecības Konsulārajā nodaļā. 

Noslēpt
05

Jūsu dokumenti ar diplomātisko pastu tiks nosūtīti uz Rīgu un mēneša laikā izskatīti Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.  

Noslēpt
06

Pretendentam un visiem viņa ģimenes locekļiem, kas pieprasījuši uzturēšanās atļauju, ir jāatbrauc uz Rīgu, lai saņemtu ID karti. 

Noslēpt
Nepieciešamie dokumenti

Pirms uzsākt programmas realizāciju, pārliecināsimies, ka būs iespējams iesniegt šādus dokumentus:

  • Izziņa par nesodāmību visiem pretendentiem, kas vecāki par 14 gadiem, ko izdevusi attiecīgā institūcija jūsu dzīvesvietas valstī;
  • Dokuments, kas apliecina kvalifikāciju (galvenajam pretendentam), piemēram, diploms par universitātes beigšanu, darba grāmatiņa vai kvalifikācijas paaugstināšanas kursi;
  • Laulības apliecība (attiecīgajā gadījumā);
  • Bērna dzimšanas apliecība (attiecīgajā gadījumā);
  • Naudas līdzekļu apliecinājums (uz ģimenes locekļiem). Izziņa no bankas;
  • Derīga pase.  
SIA Euro Consulting Group Antonijas iela 8-6, Rīga